تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ Friday, 8 December , 2023
تبلیغات شما در این بخش قرار خواهد گرفت.
3

فرقه بهائیت داروخانه‌های مهم را تحت سلطه خود قرار می‌داد و ایجاد نارضایتی می‌کرد

  • کد خبر : 10581
  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۷
فرقه بهائیت داروخانه‌های مهم را تحت سلطه خود قرار می‌داد و ایجاد نارضایتی می‌کرد
وزیر اطلاعات در برنامه بدون توقف پاسخگوی سوالات مردمی در حوزه‌های مختلف بود.

به گزارش پایگاه خبری سلام بازار،سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در برنامه بدون توقف گفت: غول فناوری در دنیا هرروز در حال به روز شدن است و دنیا همه را در اختیار این جنگ سراسری گذاشته است تا حالا که نتوانست بر اقتصاد  و حاکمیت دنیاسلطه یابد و مجبور به ترک منطقه شده است این را به یک سلطه فکری تبدیل کند. ما از نظر فناوری چه از نظر سخت افزاری و چه نرم افزاری و چه از منظر شگردهای اطلاعاتی موفقیت هایی را به دست آوردیم که شبیه پهبادهامان در دنیا مشتری زیادی دارد.

او افزود: نخبگان ما از نظر فنی اقداماتی را انجام دادند که توانسته اند با ارائه آن به کشورهای دوست و محورهای مقاومت پیروزی های زیادی به دست بیاورند و این هم از افتخارات کشور ماست. امروز فناوری در دنیا حرف اول را می‌زند؛ بنابراین پیشرفت علم و فناوری یکی از ماموریت های اصلی جامعه های اطلاعاتی امنیتی ماست.

سخنگوی قوه قضائیه ما مرتب در زمینه مبارزه با اخلالگران اقتصادی صحبت می‌کند اما متاسفانه تبدیل به تیتر نمی‌شود

خطیب د رپاسخ به سوالی درباره اعدام سران اغتشاشگران و اختلاسگران گفت: در آشوب های سال قبل و جنگ ترکیبی و تحمیلی دشمن، ما غیر از افرادی که آدم کشتند و حمله مسلحانه داشتند کسی را اعدام نکردیم. در جریان وسعت دستگیری ها هستید اما اکثر این افراد محاکمه نشدند و افرادی هم که کارشان به دادسرا کشید در حجم عظیمی عفو شدند؛ دیدگاه حاکمیت این است که با مردم خود در عین اقتدار مدارا کنیم و خدمت به آنها را برای خود واجب می‌دانیم و این افراد را هم فرزندان ملت می‌دانیم.

او افزود: در افرادی هم که فساد مالی دارند دستگاه قضایی ما نشان داده است که نسبت به هیچ‌ کسی ملاحظه ندارد ولو فرزندان مسئولان باشند که نمونه هایشان در زندان های ما حضور دارند؛ اما سرمایه های کشور به دست این افراد به تاراج رفته است و ابتدا باید این اموال را بازگردانیم و اگر نمی‌توانیم باید به مجازات اقدام کنیم؛ زیرا آنچه از دست رفته مهمتر است.

وی در ادامه گفت: مسائل مالی به دلیل پیچیدگی ها و نوع شیطنت های مفسدان نظیر باندها و پولشویی هایی که دارند و جابه جایی هایی که سوری دارند نیاز به حسابرسی دقیق دارد تا این سرمایه ها بازگردند و گرنه کاری ندارد که ما یک فرد اخلالگر نظام اقتصادی را به سادگی محاکمه کنیم ولی این اموالی که رفته باز نمی‌گردد ؛ درحالی که ما ابتدا باید این سرمایه های ملی را بازگردانیم بنابراین این جدیت در دستگاه قضائی ما وجود دارد و این موضوع قابل تقدیر است. سخنگوی قوه قضائیه ما مرتب در زمینه مبارزه با اخلالگران اقتصادی صحبت می‌کند اما متاسفانه تبدیل به تیتر نمی‌شود.

هرچیزی که ما آن را مطرح کردیم و بلافاصله رسانه های دشمن این را مطرح کردند بدانید که دشمن خوشحال شده است

وزیر اطلاعات خاطر نشان کرد: اطلاع رسانی نوعی هنر است و نیاز به انگیزه و هنر افراد رسانه ای دارد ؛گاهی افراد ما در رسانه اولویت هایشان چیزهایی است که شاید برجستگی منافع ملی در آنها کمی کمتر است. هرچیزی که ما آن را مطرح کردیم و بلافاصله رسانه های دشمن این را مطرح کردند بدانید که دشمن خوشحال شده است.تلاشمان این است که از بسترهای موجود رسانه ای کشورمان که بیشترشان در ججهت منافع ملی کشور عمل می‌کنند استفاده کنیم و جلسات متعددی هم با آنها داشتیم اما تلاش نمیکنیم خودمان شبکه سازی کنیم این کاری است که رسانه ها باید انجام دهند و ما هم با در اختیار قرار دادن اطلاعات به آنها کمک کنیم.

خطیب بیان کرد: در موضوع ارز، دارو و مسکن تقریبا تشکیلات اطلاعاتی ما همه تلاششان در این جهت است که اطلاعاتی که می توانند با ابزار مختلفی که دارند در اختیار متصدیان امور اقتصادی قرار دهند. در بحث دارو بهائی ها شبکه هایی را شکل داده و داروخانه های مهم را در سلطه خود قرار داده بودند و عملا دست به ایجاد نارضایتی در زمینه دارو می‌زدند. موضوعاتی که در زمینه دارو شاهد بودیم منتسب به این شبکه بوده است. اطلاعیه هم در زمینه اقتصادی بعد از اطلاعیه مان در زمینه دخانیات خواهیم داشت که آن را هم بعد از تکمیل به اطلاع عموم خواهیم رساند.

 آمادگی لازم  برای هر نوع تحرک دشمن وجود دارد

وی در زمینه فیلتر شکن ها نیز بیان کرد: طبعا با این موضوع موافقیم اما باید به نحوی پیش رود که با ابزارهای مختلف در حاکمیت ملی در فضای مجازی موجب اختلال در دسترسی و بهره گیری مردم از این فضا نشود.

خطیب در زمینه ملزومات اسفاده از فضای مجازی بیان کرد: فضای مجازی همواره هم در جهت پیشرفت و در حال توسعه است و امروز شما با تاخیر صحبت از هوش مصنوعی حرف می‌زنید اما اگر فیزیک کوانتوم وارد فناوری شد خیلی از نظامات فنی را باید تغییر داد و بخشی هم مربوط به این است که بتوانیم بر موضوع فناوری سلطه یابیم و ببینیم که چقدر کاربرهای ما از آن بهره می‌برند. اگر بتوانیم در تولید خود و محتواهای خود دقت کنیم و در نوع فرهنگ سازی که با کمک چهره یا کسانی که دنبال کننده قابل توجهی دارند اینها می‌تواند نقش بهره برداری دشمن را نشان دهد و در اینجا باید کنترل و مراقبت کنیم وگرنه موضوعات سخت افزاری نسبت به تولید محتوا درصد کمی دارد.

وزیر اطلاعات در پاسخ به این سوال که آیا ارائه اطلاعات به شبکه های بیگانه جرم است؟ گفت: باید قانون را رعایت کنیم. سال قبل شاید بسیاری از شبکه های ما در اربعین مشکلاتی داشت اما امسال رفع شده است بنابراین باید این شبکه ها را از نظر فنی توسعه دهیم و اینکه امروز توانستند به این جایگاه برسند خود یکی از موفقیت های ماست. ما براساس توافق اخلاقی بین خود و فرزندانمان به این رسیدیم که از پیامرسان های داخلی استفاده کنند البته بنده به عنوان وزیر وظیفه دارم که سایر شبکه ها را رصد کنم الان بسیاری از کشورها این مسیر را طی کردند و در مسیر هم با مشکلاتی روبه رو شدند و برای آنها هم راه حل هایی پیدا شد که امیدوارم ما هم این را تبدیل کنیم به اینکه هم بتوانیم نیازهای جامعه را تامین کنیم و هم از مردم خود صیانت کنیم.

وی در زمینه تحریکات دشمن بیان کرد: دشمن در اینکه بتواند تحرکات مقطعی را در جایگاه محدود کشور ایجاد کند تلاش خواهد کرد در اینجا آمادگی لازم  برای هرنوع تحرکی که وابستگی به دشمن داشته باشد و ایجاد بی ثباتی می کند وجود دارد. بارها این ملت با کمک نیروهای جهادگر خود دشمن را در همه جای دنیا شکست داده و سر افرازانه پیروز شده است و امثال شهید قدرتمند ما شهید سلیمانی مقاومت را در همه منطقه توسعه داده است و فتنه ای را به نام داعش که صهیونیست ها و آمریکا ایجاد کرده بودند را شکست داد دشمن بداند که همواره رصد آنها در دستور کار کشورماست و بازهم مردم ما پیروز این میدان خواهند بود. ایران از شهید سلیمانی و رهبرش یاد گرفت که باید خارج از مرزها با دشمن خود روبه رو شود.

لینک کوتاه : https://www.salaambaazaar.ir/?p=10581
محل قرار گیری تبلیغات شما

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها